Rafał Krząpa

Bezpłatne konsultacje dla juniorów

W dzisiejszym wpisie - Bezpłatne konsultacje dla juniorów, z racji zbliżającego się nowego roku - chciałbym zaoferować swoją pomoc osobom, które chcą wejść w świat testowania, W ramach pomocy, będę mógł odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Będziemy mogli zdzwonić się np. poprzez Google Hangout i wytłumaczyć zagadnienia z wybranej przez Was tematyki (jeżeli będę czuł się na tyle przygotowany merytorycznie).

Dlaczego

Obserwując grupy testerskie widzę często, że osoby chcące zostać testerami mają problem jaką drogę wybrać, czego się uczyć, gdzie testować. Wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom - chętnie pomogę takim osobom. Sam kilka lat temu stałem przed podobnymi dylematami i wiem, że pomoc, osoby bardziej doświadczonej może być nieoceniona.

Charakter konsultacji

Jak wspomniałem w pierwszym akapicie, możesz kontaktować się w formie e-maila (preferowane na początku) i później z czasem umówić się na jakieś łączenie za pośrednictwem komunikatora. Taka forma komunikacji z pewnością ułatwi zrozumienie pewnych tematów, udostępniony ekran będzie z pewnością łatwiejszą formą zrozumienia zagadnień.
Oczywiście, jeżeli masz osobę z którą chciałbyś się szkolić, istnieje możliwość abyście uczestniczyli wspólnie.  Chcę by spotkanie było jak najbardziej efektywne.

Z racji ograniczeń czasowych - praca zawodowa, prowadzenie serwisu https://dlatesterow.pl czy niniejszego bloga, bezpłatne konsultacje będą ograniczone czasowo.

Ponadto z racji faktu, że najlepiej czuje się w testowaniu aplikacji webowych, chciałbym przekazywać wiedzę właśnie z tego zakresu.

Ekstra konsultacje

Jeżeli będziesz zadowolony/a z konsultacji i będziesz chciał/a uzyskać, wdrożyć się szerzej w dany temat, jest również możliwość wykonywania odpłatnych konsultacji. Cały wykaz został przedstawiony w poście - Nauka testowania prywatne konsultacje.

Podsumowanie

Bezpłatne konsultacje dla juniorów lub kandydatów na juniora to wpis wychodzący na przeciw Waszym wiadomościom, czy wpisom na grupach. Ja poprzez taki wpis daje Wam jasny sygnał - tak mogę Wam pomóc. Dzięki temu kierowane przez Was e-maile będą bardziej rzeczowe i szybciej będziemy mogli ustalić jakiej pomocy potrzebujesz.
Najważniejszą zasadą dla mnie jest to - by osoba konsultowana, wyniosła ze spotkań jak najwięcej. Pamiętaj jednak, że wiedza uzyskana we współpracy to tylko jeden z elementów. Drugi i najważniejszy jest to by zdobyte umiejętności ugruntować i stosować w praktyce.

Kontakt - rafal@krzapa.pl

Loading

Call Now Button